MAGAZİN

Yıllardır Ekranlardan Uzak Olan Serap Ezgü Acun Ilıcalı ile Geri Dönüyor!

Bir dönemler, Reality programlarının aranan ismi Serap Ezgü, uzun süreden bu yana ekranlardan uzak kalıyordu. Serap Ezgü’nün Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8’de yeni bir programa başlayacağı iddia edildi. Peki, Serap Ezgü, yeni programı ile Müge Anlı’ya rakip mi olacak?

Televizyon kanalları Ramazan ile başlayacak yaz sezonuna dolu dolu girmeye hazırlanıyor. Özellikle Acun Ilıcalı TV8’in gündüz kuşağını sağlam programlarla doldurarak eylüle de hızlı girmeyi planlıyor.

SERAP EZGÜ GERİ DÖNÜYOR
Bunun için çalışmaları sürdüren TV8 yaz aylarında gündüz kuşağına sürpriz bir isimle giriş yapacak. Reality programlarının vazgeçilmez ismi Serap Ezgü yeni programıyla ekranlara geri dönüyor.

YAZ BOYU DEVAM EDECEK
Acun Ilıcalı’nın temmuz ayında başlaması planlanan programı ara vermeden yaz boyu devam ettirerek sürdüreceği konuşuluyor.

REKABET KIZIŞACAK
Yeni sezonda reality programlar arasında da büyük bir rekabet yaşanacak. Serap Ezgü rakipleri Müge Anlı, Yalçın Çakır ve İnci Ertuğrul’u TV8 ekranlarından terletecek.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top