GÜNDEM

Yeni Evlenen Kardeşlerin Kocaları Jigolo Çıktı!

İzmir’de iki kız kardeşin kocaları jigolo çıktı. Genç kadınlar soluğu mahkemede aldılar.

İzmir’de yaşan F.Y isimli kadın, eşinin aynı şirkette çalıştığı bir iş arkadaşını kız kardeşi ile tanıştırdı. İki kız kardeş, aynı gün dünya evine girdiler. Hatta F.Y ve N.A aynı apartmanda altlı üstlü oturmaya başladılar.

“MESAİYE KALIYORUZ” DEDİLER

Kız kardeşlerin eşleri evlendikten kısa bir süre sonra gece mesaiye kalmaya hatta eve gelmemeye başladılar. Evliliklerinin iyi gittiği bir dönemde eşine ait telefon dökümlerini inceleyen F.Y., bazı numaralarla sürekli olarak görüşmeler yapıldığını fark etti.

KOCALARINI İNTERNETTE BULDULAR

F.Y isimli kadın, eşinin ve kız kardeşinin kocasının jigololuk yaptığı internet sitesiyle karşılaştı. Sitede eşlerinin çıplak fotoğraflarını gören kız kardeşler, bu görüntüleri kaydettiler ve adliyeye gittiler.

“İŞE GİDİYORUZ DEYİP BAŞKA KADINLARA GİTMİŞLER”

F.Y. yaptığı açıklamada “eşlerimiz bir olup bizi uyuttular” dedi. Ayrıca genç kadınların “Gece işe gidiyoruz deyip başka kadınlara gitmişler. Aldıkları parayı da maaş diye bize yutturmuşlar. Böylesine iğrenç bir olayı öğrendikten sonra kendisiyle bir daha asla görüşmek istemiyorum ve boşanmak istiyorum” dedikleri öğrenildi.

Kız kardeş N.A da tıpkı ablası gibi boşanma davası açtı. Ayrıca kendilerini kandıran eşlerine ceza davası da açtılar.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top