SPOR

Yasin Öztekin Kadro Dışı Bırakıldı

Galatasaraylı futbolcu Yasin Öztekin, Adanaspor maçında sergilediği davranışlar nedeniyle kadro dışı bırakıldı.

Galatasaray yönetimi, Adanaspor maçında yedek kulübesinde yaptıklarından dolayı Yasin Öztekin’e oldukça ağır bir fatura kesti. Yönetim, geçtiğimiz gün henüz olaylar sıcakken Yasin Öztekin’i sınırsız olarak kadro dışı bırakma kararı aldı.

KARAR TEBLİĞ EDİLDİ

Bu sene disiplin ve otoriteden kesinlikle taviz vermeye Galatasaray yönetimi, Yasin Öztekin’e verdiği cezayla A2 takımına gönderme kararı aldı. Yasin’e verilen bu ceza, Sportif Direktör Cenk Ergün aracılığıyla tebliğ edildi. Para cezası ise yarınki yönetim kurulunda karara bağlanacak.

ANTRENMANA ALINMADI

Yasin Öztekin, bu cezanın ardından dün sabah saatlerinde gerçekleşen antrenmana alınmadı.Hamit Altıntop’u daha önce sergilediği benzer davranış yüzünden kadro dışı bırakan yönetim, tecrübeli futbolcunun teknik kadro ve takım arkadaşlarından özür dilemesinin ardından ceza iptal edilmişti.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top