GÜNDEM

Yaralı Polis, Vatandaşa “Buradan Kaç” Demiş!

Beşiktaş’da gerçekleşen patlamada yaralı bir polis vatandaşa oradan hemen kaçmasını söylemiş.

Beşiktaş’ta gerçekleştirilen hain saldırıda 41 kişi şehit oldu. Saldırının ardından yaşananlara dair ise detaylar yeni yeni gün yüzüne çıkıyor. Saldırının ardından kıl payı olarak kurtulan Aydın Balcı adlı vatandaş ise yaşadığı korkunç anı anlatırken yaralı bir polisin hala vatandaşları düşündüğü ortaya çıktı.

YARALI POLİS VATANDAŞA “KAÇ” DEMİŞ

Saldırıdan şans eseri kurtulan Aydın Balcı yaşadığı olayı şu şekilde anlattı:

“İkinci patlama sonrasında araçtan çıkıp yolun aşağısına doğru yürümeye başladım. Yerde polis cenazeleri bulunuyordu. Sonra yönümü değiştirip yukarıya doğru ilerledim. O sırada silah sesleri duymaya başladım. Yerde yaralı bir polis vardı. Diğer polisler yukarı doğru ateş ediyordu. Yaralı polise yardımcı olmak istedim. O an orada bulunmamın tehlikeli olabileceğini düşünen yaralı polis, Maçka Parkı’nı göstererek, “Buradan kaç” dedi. Diğer polisler yaralı polise müdahale edince olay yerinden uzaklaştım.” dedi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top