TEKNOLOJİ

WhatsApp’ta Yanlışlıkla Gönderilen Mesajlar Silinebilecek!

WhatsApp, istemeden veya yanlış kişiye gönderilen mesajlar için yeni bir özellik geliştirdi.

2016 senesi WhatsApp için oldukça yoğun geçti. Kullanıcıların en çok beklediği özelliklerden biri olan görüntülü konuşma, çok yakın bir zamanda kullanılmaya başlandı. Sürekli olarak çeşitli güncellemelerle WhatsApp’ta çeşitli değişiklikler meydana geldi. Yakında, yeni bir güncelleme ile beklenen bir özelliğin daha geleceği duyuruldu.

ŞİMDİLİK İOS KULLANABİLECEK

Öncelikle yalnızca İOS kullanıcılarının faydalanacağı bu yenilik sayesinde uygulama üzerinden istenmeden veya yanlış kişiye atılan mesajlar iptal edilebilecek veya düzenlenip yeniden gönderilebilecek. Kullanımı ise oldukça basit olacak, gönderilen mesajın üzerine basılı tutulacak ve “iptal et” seçeneği tıklanacak.

YAKIN ZAMANDA KULLANILMAYA BAŞLANACAK

Yakın zamanda hizmete girecek olan bu özellik, yalnızca yazılar için değil aynı zamanda gönderilen videoları da kapsıyor. WhatsApp söz konusu özelliğin gizli olması nedeniyle, test aşaması tamamen sonuçlanmadan herhangi bir açıklama yapmıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top