ASAYİŞ

Vücudunda Sigara Söndürülen Bebeğin Anne-Babası Serbest Kaldı

İstanbul Maltepe’de 1.5 yaşındaki bebeğin vücudunda sigara izleri bulunması ile ilgili davada anne ve baba tahliye edildi.

İstanbul Maltepe’de 2.5 yaşındaki ablası S.A ile beraber evde yalnız bırakılan 1.5 yaşındaki S.K.A’nın 10 Aralık 2014 senesinde bir gece sürekli olarak ağlaması üzerine komşular kapıyı çaldı ancak kapıyı açan olmadı.

KOMŞULAR ANNEANNESİNİ ARADI

S.K.A’nın 22 yaşındaki annesi Emel A., ve babası 28 yaşındaki Hüseyin A., ulaşamayan komşular, çocukların anneannesini aradı. Daha sonra kapıyı kırarak içeri giren anneanne ve komşular, 1.5 yaşındaki bebeğin yüzünde, tüm parmaklarının arasında ve cinsel organında sigara söndürüldüğünü görüldüler. Ayrıca bilekleri bağlanan ve ip nedeniyle kan içinde kalmış ve yüzü gözü haşlanmış bir halde bulundu. Ağlamaktan neredeyse bayılmak üzere olan bebek hemen hastaneye kaldırıldı.

ANNE BABA SERBEST KALDI

Savcı, anne ve babanın  ‘kendisini savunamayacak durumda olan çocuğa eziyet’ suçundan dolayı tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi. Haklarında 16 yıl hapis cezası istenen anne ve baba, delil yetersizliğinden dolayı serbest bırakıldı.

ANNE: “BEN KARAKOLDA GÖRDÜM”

Bebeğinin vücudundaki izleri karakolda gördüğünü söyleyen anne Emel, “Fotoğraflarını gösterdiğiniz benim çocuklarımdır. Ancak ben resimlerde görülen yanma ve yaralanmaları karakolda gördüm. Kendi anneme çocukları bırakmıştım. Benden alırken çocukların durumunun böyle olduğunu söyledi. Ancak nerede ve nasıl olduğunu bilmiyorum. Ben bir şey yapmadım.” dedi.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top