SPOR

Volkan Demirel’den Fatih Terim’i Kızdıracak “Milli Takım” Yorumu

Volkan Demirel, A Milli Takım’a çağrılmamasıyla ilgili olarak sitemli ve iğneli bazı açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin uzun zamandır kalesini koruyan tecrübeli kaleci Volkan Demirel, Akhisar Belediyespor maçının ardından milli takımla ilgili gelen soruları yanıtladı.

“LOBİM OLMAYABİLİR”

A Milli Takım kadrosuna çağrılmayan Volkan Demirel; diğer çağrılmayan futbolculardan Arda Turan, Burak Yılmaz, Selçuk Şahin ve Gökhan Gönül’ün yeniden çağrılmasıyla ilgili olarak ”Her Milli Takım zamanında bana soruların sorulması, hem bana, hem oradaki arkadaşlara saygısızlıktır. Performansım kötü olabilir, tweet atmıyor olabilirim, lobim olmayabilir. Bunlar olabilir. Milli Takım ile ilgili kimseyi aramadım, arayacak bir durumum yok” dedi.

“DİLİMİN AYARI YOK”

Volkan Demirel, sert sözlerinin ardından daha söyleyecek çok lafı olduğunu belirtti ve şunları ekledi: ”Konuşacak çok şey var da, konuşursam yanlış konuşurum, dilimin ayarı yok. Kamuoyu zaten konuşuyor”.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top