GÜNDEM

Vatandaş, E-5 Ortasında Yürümek Zorunda Kaldı!

Koşuyolu Durağı’nın habersiz bir şekilde kaldırılması, yüzlerce vatandaşı mağdur etti.

Ulaşım sıkıntısının bir türlü çözülemediği İstanbul’da büyük bir durak skandalına imza atıldı. Avrasya Tüneli çalışmalarının yapıldığı Koşuyolu Köprüsü’nde bulunan İETT durağının habersiz bir şekilde kaldırılması yüzlerce vatandaşı mağdur etti.

VATANDAŞLAR YOLUN ORTASINDA YÜRÜDÜ

E-5’teki Kadıköy istikametinde Acıbadem durağından sonraki Koşuyolu Durağı, güzergah üzerinde en çok yolcu indirilen duraklardan biri olarak biliniyordu. Ancak bu durağın kaldırılması ve yolcuların da 1 kilometre uzağında bulunan Asfalt Durağı’nda indirilmesi herkesi mağdur etti. Bu durakta inen yolcular E-5’in ortasından Koşuyolu Durağı’na doğru uzun süre yürümek zorunda kaldılar. Bu durum kazalara da adeta davetiye çıkardı.

BEYAZ MASA TELEFONLARI KİLİTLENDİ

Yapılan bu değişikliğe tepki gösteren vatandaşlar, Beyaz Masa şikayet hattını telefon yağmuruna tuttu. Büyük bir sorun teşkil eden bu durumla ilgili herhangi bir düzenleme yapılıp yapılmayacağı ise herkes tarafından merakla bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top