ADANA

Uyuşturucu Batağına Düşen Genç Kız Ölmek İstedi

Adana’da 2 yıl önce uyuşturucudan dolayı babasını kaybeden genç kız, uyuşturucu batağına saplandı ve intihar etmek istedi.

Adana’da 2 yıl önce babasını uyuşturucu nedeniyle kaybeden 17 yaşındaki kız çocuğu da uyuşturucu batağına sürüklendi. Genç kızın üst geçide çıkarak intihar etmeye kalkıştığı görüldü. Polisi bir süre uğraştıktan sonra ikna ettiği genç kızın hayatındaki acı gerçek de ortaya çıktı.

POLİS İKNA ETTİ

Olay yerine gelen polis ekipleri “ölmek istiyorum” diyerek ağlayan kız çocuğunu atlamaması için ikna etmeye çalıştı. Bir süre sonra güvenlik TİM’lerinden bir polis, çocuğun yanına çıktı. Polis, genç kızı ikna ederek ölmesine engel oldu.

Üst geçitten indirilen çocuğun 17 yaşındaki E.M.M olduğu, yurtta kaldığı ve 2 yıl önce uyuşturucu bağımlısı olduğu öğrenildi.

“ANNEM NEREDE BİLMİYORUM”

E.M.M olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından sakinleştirildi. Kız çocuğu babasının 2 sene önce uyuşturucudan dolayı öldüğünü söyledi ve ardından , “Annem nerede bilmiyorum. Uyuşturucu kullandım hastaneye yatırdılar. Oradan çıktım sonra buraya geldim ölmek istedim. Eroin kullanıyorum. Uyuşturucudan kurtulmak istiyorum” diyerek ağladı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top