DÜNYA

Türkiye-İsrail İlişkileri İçin Büyükelçi İle Adım Atıldı!

Türkiye, 6 yıl aranın ardından İsrail Büyükelçisi koltuğuna birini seçti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan’ın başkenti İslamabad’a gerçekleştireceği ziyaretin öncesinde havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan,  “Kemal Ökem Bey’i İsrail’e büyükelçi olarak atıyoruz. Onlar da elçi atıyorlar. Bugün sanırım görevine başlamış olacaklardır.” diyerek Türkiye’nin İsrail Büyükelçisi’ni açıkladı.

AHMET DAVUTOĞLU’NUN DANIŞMANI

Orta doğu konusunda uzman olan Başbakanlık Dış Politika Danışmanı Kemal Ökem, danışmanlığından öncesinde de Dışişleri’nde Ortadoğu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. Ayrıca eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun danışman ekibinde de yer alıyordu.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top