ASAYİŞ

Türk Hava Yolları’nda Peş Peşe İntihar Şoku!

Türk Hava Yolları’nda kabin memuru olarak çalışan Eda Özdemir, uçuş sonrası kaldığı otelde kendisini asarak intihar etti.

Türk Hava Yolları’nın dün yaptığı İstanbul-New York seferinde kabin memuru olarak görev alan 31 yaşındaki Eda Özdemir, uçuş sonrasında kaldığı Marriot Long Island Otel’de ölü olarak bulundu. Aynı otelde 7 ay önce THY’nin uçan aşçısı Cumhur Özmen de ölü olarak bulunmuştu.

ODASINA ÇEKİLDİ VE İNTİHAR ETTİ

Atatürk Havalimanı’ndan New York’a giden uçakta kabin memuru olan Eda Özdemir, kaldığı otelde odasına çekildi ve sabah da kahvaltıya inmedi. Özdemir’i göremeyen arkadaşları ise merak edip odayı aradılar. Cevap alamayan arkadaşları, otel yetkililerine haber verdiler ve genç kadının odasının kapısını açtırdılar. Eda Özdemir’in kendisini asarak yaşamına son verdiği görüldü.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top