YAŞAM

Trafikte Kalan Araçlara Akıl Almaz Reklam Şoku!

Meksika’da trafikte sıkışan araçlara drone filosu ile çeşitli levhalar indirildi.

Meksika’da bir toplu taşıma şirketi, Drone’lar kullanarak ilginç bir reklam kampanyasına imza attı. Trafiğin ortasında sıkışan arabaların üstüne dronelar indi ve taşıdıkları reklam panolarıyla sürücülere bazı sorula yöneltti.

“DÜNYAYI KİRLETİYORSUNUZ”

Bir drone filosu, taşıdıkları pankartlarla sürücülere çeşitli sorular yöneltti. “Tek başına mı sürüyorsunuz?”, “Dünyayı kirlettiğinizin farkında mısınız?” gibi sorular soruldu. Ayrıca “İşte bu yüzden bir yanardağ göremeyeceksiniz” gibi cümlelerle küresel ısınma ve küresel kirlilik gibi konulara da dikkat çekildi.

Reklam yapan toplu taşıma firması, kendi firmalarını öne çıkarmanın yanında toplu taşıma kullanmanın karbon salınım oranlarını azaltacağını ve trafik sorununu da ortadan kaldıracağını belirtti.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top