MAGAZİN

Tolga Sarıtaş 170 Bin TL İsteyince Ortalık Karıştı!

Genç oyuncu Tolga Sarıtaş, Emre Kınay ile yeniden biraraya geleceği dizi projesinde bölüm başı 170 bin TL isteyince, Emre Kınay küplere bindi.

Muhteşem Yüzyıl dizisiyle ünlenen Tolga Sarıtaş, genç yaşta şöhret olmasından dolayı bunalıma girdi. 25 yaşındaki oyuncu, Emre Kınay ile rol alacağı diziden bölüm başı 170 bin TL isteyince ortalık karıştı. Bunu duyan usta oyuncu toplantıda çılgına döndü.

UKALA TAVIRLARIYLA HERKESİ ÇILDIRTTI

Genç oyuncu Tolga Sarıtaş, edindiği şöhretten dolayı sergilediği ukala tavırları ile herkesi çıldırttı. Emre Kınay ile beraber geçtiğimiz yıl “Güneşin Kızları” adlı dizide oynayan Sarıtaş, usta oyuncu ile yeniden bir araya geleceği diziden bölüm başı 170 bin TL isteyince olanlar oldu. Proje için gerçekleştirilen toplantıda ukala tavırları ile herkesin sinirlerini bozan oyuncunun dudak uçuklatan talebi, Emre Kınay’ı küplere bindirdi.

“KENDİNİ YILDIZ MI SANDIN?”

Emre Kınay, genç oyuncunun istediği bu yüksek ücrete  “Oyunculukta senin yaşın kadar tecrübem var. Ben bile bu dizi için bölüm başı 60 bin liraya ‘evet’ dedim. Birkaç dizide oynayınca kendini yıldız mı sandın?” diyerek tepki gösterdi.

HANGİ OYUNCU NE KADAR ALIYOR?

Halit Ergenç……………. 140 bin TL
Kıvanç Tatlıtuğ ……….. 130 bin TL
Kenan İmirzalıoğlu…..130 bin TL
KEREM BURSİN …………..80 bin TL
ÇAĞATAY ULUSOY ………… 70 BİN TL
Burak Özçivit……………60 bin TL
Haluk Bilginer ………… 50 bin TL
Mehmet Aslantuğ…….. 50 bin TL
ARAS BULUT İYNEMLİ …… 45 bin TL.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top