GÜNDEM

TFF’den Anlamlı Bağış!

İstanbul’da yaşanan ve tüm ülkeyi yasa boğan hain terör saldırısı sonrasında sosyal sorumluluk projeleri hız kesmiyor. Son olarak Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) önemli bir hamleye imza attı.

3 Milyon TL Bağış!

TFF tarafından yapılan açıklamada, bugün toplanan yönetim kurulu Emniyet Genel Müdürlüğü’ne 3 Milyon TL bağış yapmaya karar verdi. Konuyla ilgili şu açıklama yapıldı:

‘Beşiktaş-Bursaspor maçı sonrasında yaşanan hain saldırı sonrasında böyle bir bağışta bulunmaya karar verilmiştir. Bu yardım, adı geçen müsabakada güvenliği sağlamak için görevdeyken şehit ve gazi olan personellerin yanı sıra tüm şehit ve gazi polislerin ailelerine aktarılmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü’ne iletilecektir.’

TFF tarafından yapılan bu hareket büyük bir beğeni toplarken terör saldırısında şehit olan ya da gazi olan kişilerin ailelerine çeşitli yardım kampanyaları da devam ediyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top