ASAYİŞ

Teröristler İş Makinelerini Yaktı!

Amanos Dağları’ndaki bir taş ocağına ait iş makineleri PKK’lılar tarafından ateşe verildi.

PKK’lı hainler iş makinelerine zarar vermeye başladı. Amanos Dağları’ndaki taş ocağına ait olan iş makineleri teröristler tarafından ateşe verildi.

Güvenlik kaynaklarından alınan bilgilere göre Amanos Dağları Beşikligöl mevkisinde taş ocağına ait iş makineleri ve bazı araçlar PKK’lı teröristler tarafından ateşe verildi.

DUMANLAR İLÇE MERKEZİNDEN GÖRÜLDÜ

İş makinelerinin ateşe verilmesinin ardından bölgeden yükselen dumanlar Dörtyol ilçe merkezinde görüldü. Bu olayın ardından zırhlı araçlarla çok sayıda güvenlik gücü sevk edildi. Bölgede yürütülen operasyonların da devam ettiği bilgisine ulaşıldı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top