Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Teoman, Kadınlara Sarkınca Tekme Tokat Dayak Yedi

Teoman, Kadınlara Sarkınca Tekme Tokat Dayak Yedi

Ünlü şarkıcı Teoman, gittiği mekanda 2 kadına sarkıntılık edince tekme tokat dayak yedi.

Gece hayatının en olaylı isimlerinden Teoman, bu kez zor anlar yaşadı. Geçtiğimiz gece eğlence mekanında alkolü fazla kaçıran Teoman, 2 kadınla flört etmeye çalışınca mekanda bulunan diğer müşterilerden dayak yedi.

ANNESİNE ALKOLÜ BIRAKACAĞINI SÖYLEMİŞTİ

Bir dönemlerin olaylı şarkıcısı Teoman, annesine alkolle ilgili verdiği sözü bir türlü tutamıyor. Seneler önce alkolü bırakacağına dair annesine söz veren Teoman, bu sözünü tutamayarak her gece eğlence mekanlarında görüntülenmeye devam ediyor.

teoman olay ile ilgili görsel sonucu

KADIN MÜŞTERİLERE SARKINTILIK ETTİ

Alkol sorunu olduğunu bilinen Rock şarkıcısı Teoman, Etiler’de bulunan bir eğlence mekanına geldi. Burada aldığı alkolün etkisi ile mekandaki 2 kadın müşteriye sarkıntılık ettiği iddia edildi. Mekan görevlileri tarafında uyarılmasına aldırış etmeyen Teoman, kadınlarla flört etmeye devam etti. Ayrıca şarkıcının görevliler tarafından çıkarılmak istendiği de belirtildi.

TEKME TOKAT DÖVDÜLER

Mekanda yaşanan tartışmanın ardından aldığı alkolün etkisiyle zıvanadan çıkan şarkıcıyı, diğer 4 müşterinin dövdüğü iddia edildi. Şarkıcının bu tavrından rahatsız olan ve kadın müşterilere sarkıntılık eden Teoman’ın gece yarısı hastaneye giderek tedavi olduğu ve bu durumdan şikayetçi olmadığı da iddia edildi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top