ASAYİŞ

Tacizcisi Serbest Kalan Kız İntihara Kalkıştı

Zonguldak Ereğli’de 15 yaşındaki lise öğrencisini taciz eden 42 yaşındaki A.K. serbest kalınca, mağdur genç kız intihara kalkıştı.

Ereğli Demir Çelik fabrikasında işçi olan A.K, iddialara göre lise öğrencisi olan komşusunun kızı G.D.’yi bir bahane ile eve çağırdı. A.K. kapıyı kilitleyip komşu kızını taciz etmeye başladı. G.D. gizli bir şekilde ablasına attığı mesajdan sonra ablasının gelmesi üzerine kurtuldu.

Aile Şikayette Bulundu

G.D.’nin ailesi durumdan haberdar olduktan sonra A.K. hakkında suç duyurusunda bulundu. Ardından A.K. cinsel istismar ve kişiyi hürriyetten yoksun bırakma gibi suçlarla tutuklandı. Davaya bakan Zonguldak 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi, A.K.’ye 2 suçtan da toplam 9 yıl 2 ay hapis cezası verdi. Fakat, mahkeme heyeti temyiz gibi aşamaları da dikkate alarak karar kesinleşene kadar sanığın tahliyesine karar verdi. Duruma tepki gösteren mağdurun ailesi itirazda bulundu. Tahliye sonrası büyük tedirginlik içinde olan mağdur G.D., kullanmış olduğu sakinleştirici haplardan yüksek dozda alım yaparak intihara kalkıştı.

Hastaneye kaldırılan mağdur genç kızın hayati tehlikesi devam ediyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top