DÜNYA

Suriye’deki Turistler Halep’e Gelip Fotoğraf Çektiriyorlar!

Suriye’nin başkenti Şam’dan Halep’e gelen turistler, binlerce insanın hayatını kaybettiği yıkıntılar arasında gülümseyerek poz veriyorlar!

Doğu Halep’te Esad güçleri ve onların destekçileri şii milislerin kuşatması altında olan bölgede, yaklaşık olarak 100 bin kişinin tahliyesi, ilk 1.500 kişilk tahliye konvoyunun ardından durdurulmuştu. Tahliye sırasında açılan ateşte ise 100’e yakın sivil öldü.

CAN PAZARININ ORTASINDA TURİSTİK GEZİ!

Halep’te binlerce insan can pazarı yaşanırken, Başkent Şam’dan gelen turistler, kentin harabeye dönen birçok noktasında tarihi bölgeleri geziyor ve fotoğraf çektiriyorlar.

YIKINTILAR ARASINDA MUTLULUK POZLARI

Çekilen fotoğraflarda savaş turistlerinin UNESCO Dünya Mirası’na girmiş olan yıkıntıların önünde gülümseyerek poz vermeleri, durumu daha da içler acısı bir hale getiriyor.

Suriye Turizm Bakanlığı ise 6 yıldır süren iç savaşa rağmen ülkenin turizmini canlı tutmak için kampanyalarına devam ediyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top