DÜNYA

Suriye’de Türk Askerine Saldırdılar: 1 Asker Şehit!

Suriye’de devam eden Fırat Kalkanı operasyonunda Türk askerine yönelik düzenlenen saldırıda 1 asker şehit oldu.

Suriye’de devam eden Fırat Kalkanı harekatı kapsamında El Bab bölgesinde düzenlenen bir saldırıda 1 Türk askerinin şehit olduğu haberi geldi. Ayrıca askerlerin 9’unun da yaralandığı belirtildi.

Fırat Kalkanı Harekatı’nın 118. gününde Suriye’nin El Bab bölgesinde bilinmeyen bir nedenle yapılan saldırıda 1 uzman çavuş şehit oldu ve 9 asker de yaralandı. Şehit Uzman Çavuş’un cenazesi ile durumu oldukça ağır olan 1 asker de helikopter yardımı ile Gaziantep’e getirildi.

Yaralı olan asker Şahinbey Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Diğer 8 yaralı asker ise sağlık görevlileri tarafından Kilis’te tedavi altına alındı.

Reuters haber ajansına göre Türk askerine bombalı araçla saldırı düzenlendi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top