Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Suriye’de IŞİD Tarafından Kaçırılan Türk Askerleri Şehit Oldu!

Suriye’de IŞİD Tarafından Kaçırılan Türk Askerleri Şehit Oldu!

Fırat Kalkanı Operasyonu kapsamında IŞİD tarafından kaçırılan 2 Türk askerinin şehit olduğu haberi geldi. Ancak askerlerin nerede ve nasıl şehit olduğu açıklanmadı.

Fırat Kalkanı Harekatı’nda 2 Türk askerinin IŞİD tarafında kaçırıldığı öğrenildi.

ACI HABER GELDİ

TSK tarafından Suriye’de gerçekleştirilen Fırat Kalkanı Harekatı’nda yaklaşık olarak 1,5 ay önce kaybolan Adanalı Astsubay Muhammed Duran Keskin’in şehit olduğu haberi ailesine verildi.

AİLESİ FENALAŞTI

29 Kasım günü kaybolan Astsubay Keskin’in şehit düştüğü öğrenildi. Keskin’in şehadet haberi merkez Seyhan ilçesi Yeşiloba Mahallesi’nde oturan annesi Elif Keskin’e verildi. Acı haberi aldığında yıkılan Elif Keskin’a hazırda bekletilen sağlık görevlileri müdahale etti.

NEREDE VE NASIL ŞEHİT OLDUĞU AÇIKLANMADI

Yaklaşık 1 yıl önce kendisi gibi astsubay olan Gökçe Keskin ile evlenen Muhammed Duran Keskin’in Suriye’de ne zaman, nerede ve nasıl şehit düştüğü ise açıklanmadı.

OPERASYONUN 98. GÜNÜNDE KAYBOLMUŞTU

TSK tarafında yürütülen Fırat Kalkanı operasyonunun 98. gününde kaybolan ve kendisinden 1,5 aydır haber alınamayan Piyade Astsubay Kıvanç Kaşıkçı’nın şehit olduğu haberi de geldi. Acılı haber Çanakkale’de oturan ailesine verildi.

BABASI HASTANEYE KALDIRILDI

Haberin gelmesinin ardından baba ocağı derin bir sessizliğe gömüldü. Yoğun kar yağışına rağmen şehidin yakınları ve arkadaşları , ailenin acısına ortak olmak için baba ocağına geldi. Evin önünde hazır halde bekletilen sağlık ekipleri, acılı baba Ramazan Kaşıkçı’nın fenalaşmasının ardından müdahale etti. Acılı baba hastaneye kaldırıldı.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top