ASAYİŞ

Soma’daki İnşaatlara FETÖ’den Mühür Vuruldu!

Soma’da FETÖ ile bağlantılı olduğu belirlenen firmanın inşaatlarına mühür vuruldu.

Manisa’nın Soma ilçesinde yapı denetim firmasının FETÖ ile bağlantısının olması nedeniyle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı talimatıyla Soma Belediyesi tarafından 68 inşaata mühür vuruldu. Yapı denetim firmasının sahibinin FETÖ’den gözaltına alındığı ve ortağının da yurt dışına kaçtığı öğrenildi.

DENETİMİ FİRMA YAPACAK

Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, konuyla ilgili olarak bir açıklama yaptı. Açıklamada, “İnşaat sahipleri, yeni bir yapı denetim firması ile anlaşma yaptıkları takdirde inşaatlar kaldığı yerden devam edecektir. Birtakım bürokratik işlemler olacaktır. Fakat yapı sahipleri tarafından mağduriyetlere neden olmayacağını düşünüyorum” dedi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top