DÜNYA

Şok Eden İddia! Beşar Esad Komada Mı?

Suriye Devlet Başkanı Esad hakkında şok iddialar ortaya atılmaya devam ediyor.

Lübnanlı olan Al-Mustaqbal Gazetesi, Cumartesi günü rejime yakın olan kaynaklara dayandırdığı haberinde Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’ın beyin enfarktüsü nedeniyle hastaneye kaldırıldığını söyledi.

İDDİALAR ARKA ARKAYA GELDİ

Esad rejimi yanlısı olan Lübnanlı Al-Diyar Gazetesi ise Esad’ın felç geçirdiğini öne sürmüştü. Başka bir basın kaynağı ise Beşar Esad’ın 6. yılına giren Suriye iç savaşının getirdiği psikolojik baskının ardından rahatsızlandığını ve sol gözünde tik meydana geldiğini söylemişti.

ESAD REJİMİ İDDİALARI YALANLADI

Suriye rejimi dün, Facebook üzerinden çıkan tüm haberleri yalanladı ve  “Esad’ın sağlığı fevkalede yerindedir” açıklamasını yaptı.

ÜNLÜ MUHABİR: ESAD KOMADA

Dün bir başka iddia ise Al Jazeera’nın ünlü muhabiri Faisal al-Qassem’den geldi. Ünlü muhabir twitter üzerinden yaptığı paylaşımla “Esad’ın komada veya ağır hasta olduğu” söyledi. Bu haberi 4.5 milyon takipçisi ile paylaştı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top