DÜNYA

Şii Milisler Tahliye Konvoyuna Ateş Açtı: 1 Ölü 4 Yaralı!

Halep’te tahliye edilmek üzere yola çıkan sivillerin üzerine Şii milisler keskin nişancılarla ateş açtılar.

Halep’te İran komutasında bulunan Şii Milis’ler tahliye edilmek üzere bekleyen sivillerin üzerine ateş açtılar. Keskin nişancılarla yapılan saldırıda 1 sivil hayatını kaybetti ve 4 sivil de yaralandı. Konvoy saldırılar nedeniyle geri dönmek zorunda kaldı.

SALDIRIDA 1 ÖLÜ 4 YARALI

Halep’te bulunan Anadolu Ajansı muhabirinden alınan bilgilere göre; kuşatma bölgesinden tahliye edilmeleri için otobüslere bindirilen sivillerin bulunduğu araç konvoyu, Ramuse semtine hareket etti ve rejim güçlerinin kontrol noktasına yaklaşarak beklemeye başladı. Bu sırada İran komutasında bulunan Şii milisler keskin nişancılarla sivillerin üzerine ateş açtılar.

Saldırıda 1 sivilin öldüğü, 4 sivilin de yaralandığı öğrenildi. Şii milislerinin saldırısının ardından konvoy geri döndü.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top