Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Sezen Aksu Muhasebeci Mağduru Oldu!

Sezen Aksu Muhasebeci Mağduru Oldu!

Sezen Aksu’nun ev kirasının muhasebeci hatasından dolayı ödenmediği ortaya çıktı.

Sezen Aksu’nun kirasını ödemediği için ev sahibi tarafından sanatçıya ihtarname gönderilmesi hakkında çıkan haberler doğru çıktı. Sezen Aksu, aylık kirası 11 bin TL olan Küçüksu’daki evinin kirasını iki aydır ödememiş.

MUHASEBECİ HATASI

Minik Serçe’nin Anadolu Yakası Küçüksu’da stüdyo olarak kullandığı ve aynı zamanda da dostlarını ağırladığı evin kirasının ödenmediği ortaya çıktı. Ancak yaşanan sıkıntısının , sanatçının muhasebecisinin unutkanlığından kaynaklandığı öğrenildi. Sanatçının menajeri olayın mali sıkıntıdan kaynaklanmadığını, tamamen bir muhasebe hatası olduğunu açıkladı.

SEZEN AKSU’NUN DURUMDAN HABERİ YOK

Aylık 11 bin TL’lik evde oturan Sezen Aksu’nun iki aydır kiranın ödenmediğinden haberi yok. Sanatçının menajeri Sibel Algan, konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Bu işleri doğrudan Sezen Hanım yürütmez. Olay, ödeme işlerine bakan arkadaşların bir karışıklık yapmış olması. Bir gecikme olmuş ama ev sahibiyle karşılıklı anlayış ile bu olay halledildi.” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top