MAGAZİN

Sermiyan Midyat, Hollywood Yıldızı İle Aşk Yaşıyor!

Sermiyan Midyat, Hollywood güzellerinden Natalie Burn ile aşk yaşıyor.

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat, Hollywood yıldızlarının yer aldığı Cehennem Melekleri 3 filminde Mel Gibson’ın eşini canlandıran Natalie Burn ile aşk yaşıyor.

ÜNLÜ İSİMLERLE ROL ALDI

Sermiyan Midyat, yeni sevgilisi ile objektiflere yakalandı. Cehennem Melekleri 3 filminde Sylvester Stallone, Mel Gibson, Harrison Ford, Antanio Banderas gibi büyük yıldızlarla beraber rol alan Natalie Burn ile Sermiyan Midyat’ın aşk yaşadığı ortaya çıktı.

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

Sermiyan Midyat, “Ay Lav Yu Tuu” adlı filmde beraber rol aldığı Natalie Burn ile geçtiğimiz akşam Bebek’te el ele görüntülendi. Beraber waffle yiyen ikilinin samimi halleri gözlerden kaçmadı. Daha sonra üşüyen çift, evlerinin yolunu tuttu.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top