GÜNDEM

Şehit Ateşi Uşak’a Düştü! Uçurumdan Düşen Binbaşı ve Onu Kurtarmaya Giden Uzman Çavuş Şehit Oldu!

Hakkari’nin Yüksekova İlçesinde uçurumdan düşen binbaşı ve onu kurtarmak için giden uzman çavuş şehit oldu. Diğer 1 askerse hala aranıyor. Hakkari’de yaşanan acı olay Uşak’a şehit ateşini düşürdü. Uçurumdan düşen 1 binbaşı ve onun yardımına koşan 1 uzman çavuş şehit oldu. 1 askerden ise hala haber alınamıyor ve arama çalışmaları devam ediyor.

Terörö örgütü PKK’ya yönelik olarak yapılan operasyonlar sırasında Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde bulunan ikiyaka Dağları’nda uçuruma düşen 1 binbaşı ve onun peşinden yardım için giden 1 uzman çavuş şehit oldu. Binbaşı Kürşat Selim Şenol ve yardımına koşan uzman çavuş şehit oldu. 1 uzman erbaşta yaralı olarak bulundu.

UŞAK ŞEHİT HABERİYLE YASA BOĞULDU

Evli ve iki çocuk babası olan Binbaşı Kürşat Selim Şenol’un şehit haberi memleketi Uşak’a ulaştı. Babasını yıllar önce kaybetmiş olan Binbaşı’nın Isparta’da bulunan eşi ve çocukları Uşak’a gitti. Şehit’in acılı annesinin feryadı herkesi gözyaşlarına boğdu.

ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ 2 AY SONRA EVLENECEKTİ

Hakkari Yüksekova’da uçurumdan yuvarlanarak şehit olan Uzman Çavuş Barış Düver’in acı haberi memleketi Gaziantep’e ulaştı. Ailesi acı haberle yıkıldı.
Şehit uzman çavuş 1 ay önce Karaman’da yaşayan nişanlısı ile nikah kıymıştı. 15 yıl önce trafik kazasında babasını kaybettiği öğrenilen şehit uzman çavuşun 2 ay sonra düğünü olacaktı. Şehit Uzman Çavuş’un Gaziantep Oğuzeli İlçesinde son yolculuğuna uğurlanacağı belirtildi. Oğuzeli ilçesi 4 ayda ikinci şehit acısını yaşadı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top