MAGAZİN

Seçkin Piriler, Yaşam Koçu İle Yakalandı!

Eşi Kaan Tangöze tarafından aldatılmasının ardından kendi yaralarını sarmaya başlaya Seçkin Piriler, sevgilisi ile yakalandı.

2010 yılında evlendiği Kaan Tangöze’den ihanet nedeniyle ayrılan Seçkin Piriler, Mecidiyeköy’de yeni sevgilisi ile görüntülendi.

YAŞAM KOÇU İLE AŞK YAŞIYOR

Yaşadığı ihanetin ardından sarsılan ve uzun bir süre psikolojik destek alan manken Piriler, zor günlerini atlatmasının ardından kalbini yaşam koçuna açtı. Erkek arkadaşı ile takside el ele görüntülendiğini anlayınca hemen ayrılan Seçkin Piriler, konu ile ilgili ilginç bir açıklama yaptı.

TESELLİ ETMEK İÇİN TUTTU

Yakın çevresinden alınan bilgilere göre yanında bulunan kişinin yaşam koçu olduğunu belirten Piriler, arkadaşının elini teselli etmek için tuttuğunu söyledi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top