GÜNDEM

Şanlıurfa’da DBP’li Başkan Gözaltına Alındı

Şanlıurfa’da Halfeti Belediyesi’ne terör operasyonu düzenlendi. Belediye Başkanı Mustafa Bayram gözaltına alındı.

Şanlıurfa’da Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen terör soruşturması kapsamında polis ekipleri, DBP’li Halfeti Belediyesi’nde arama başlattı.

Polis ekiplerinin bir kısmı, belediye binasının içinde ve kuruma ait olan araçlar da aramalar yaptı. Diğer polisler ise dışarıda güvenlik önlemlerinin alınmasını sağladılar. Belediyede bulunan birkaç bilgisayar kasası ve dokümana incelenmek üzere el koyuldu.

BELEDİYE BAŞKANI GÖZALTINA ALINDI

Halfeti Belediye Başkanı Mustafa Bayram polisler tarafından gözaltına alındı. Hala devam eden operasyonlar kapsamında 24 kişi hakkında gözaltı kararı olduğu belirtildi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top