ASAYİŞ

Samsun’da Çocuğunu Severken Silahlı Saldırıya Uğradı

Samsun’da sokakta çocuğunu seven genç adama silahlı ve sopalı saldırı düzenlendi.

Samsun’da sokak ortasında çocuğunu severken, eşinin yanında silahlı saldırıya uğrayan şahıs ağır bir şekilde yaralandı.

KURŞUN KAFASINDAN GİRDİ

Samsun’un Canik ilçesinde 200 Evler mevkisinde meydana gelen olayda, evinin yanında bulunan sokakta yanında eşi ile beraber çocuklarını seven 26 yaşındaki Yasin K., sopalı ve silahlı saldırıya uğradı. Kafasından ve sol bacağından vurulan Yasin K., sağlık ekipleri tarafından hızlı bir şekilde Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yasin K.’nın kafasından giren kurşunun içeride kaldığı tespit edildi.Eşi ve yakınları ise hastanede gözyaşlarına boğuldular.

VURAN KİŞİYİ SÖYLEDİ!

Eşinin çocuğunu severken silah ve sopayla saldırıya uğradığını ve bu arada kendisine de sopalı saldırıda bulunulduğunu söyleyen 26 yaşındaki Kader K., eşini Hasan K.’nın vurduğunu iddia etti. Güvenlik güçleri olayla ilgili soruşturma başlatırken, açan saldırganın yakalanması için harekete geçildi.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top