GÜNDEM

Saldırganı Yakalayan Polisler Birbirine Sarılarak Sevindiler

Reina saldırganını başarılı bir operasyonla yakalayan polisler, birbirlerine sarıldılar.

Yılbaşı gecesinde Reina’da 39 kişiyi katleden teröristin yakalandığı operasyondan sonra yaşananlar kameralara yansıdı. Vatandaşların çektiği görüntülerde zanlının yakalanmasının ardından polislerin birbirlerine sarılarak kendilerini kutladıkları görüldü.

SİTEDE OTURAN VATANDAŞLAR ÇEKTİ

Yılbaşı gecesinde Reina’da saldıran terörist Abdulkadir Masharipov, İstanbul Esenyurt’ta düzenlenen eşsiz bir operasyonun ardından yakalandı. İstanbul Esenyurt’ta lüks bir sitede yapılan operasyona yakalanan zanlının evden çıkarıldığı an ve polisler sitede oturan diğer vatandaşlar tarafından çekildi.

POLİSLER BİRBİRİNE SARILDI

Vatandaşlar tarafından çekilen görüntülerde zanlının polislerin arasından çıkarıldığı görülüyor. Ekiplerin birbirine sarılarak operasyonun başarılı geçmesinden dolayı kendilerini kutladıkları görülüyor. Vatandaş kamerasına yansıyan diğer görüntülerde polis ekiplerinin çevrede toplanan kalabalığı evlerine geçmesi konusunda uyardıkları görülüyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top