DÜNYA

Rusya’nın Sır Küpü Arabasında Ölü Bulundu!

Rusya, son 10 gün içerisinde birbirinden tuhaf ve kötü haberlerle uyanıyor. Son olarak Kremlin’in sır küpü olarak bilinen iş adamı Oleg Erovinkin’in arabasında ölü bulunması, Rusya’daki gerginliği artırdı.

Rusya, son zamanlarda gelen kötü haberlerle sarsılıyor. Moskova, 10 gün içerisinde 5. kez şok yaşadı. Kremlin’in kara kutusu olarak bilinen iş adamı Oleg Erovinkin’in arabasında ölü bulunduğu öğrenildi.

Suikast, cinayet ve tuhaf kazalarla Rusya sürekli olarak kötü haberlere uyanıyor. Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov’un suikaste kurban gitmesi, Rusya Dışişleri için çalışan diplomat Petri Polşikov’un evinde ölü bulunması, önemli operasyonlara şahitlik eden NATO Denetçisi Yves Chandelon’un başından vurulması, Kızıl Ordu Korosu’nu taşıyan uçağın Karadeniz’e düşmesi gibi kötü haberlerin ardından Rus enerji devi Rosneft’in ikinci adamı da arabasında ölü bulundu. İş adamının Kremlin sırlarının koruyucusu olarak bilindiği belirtildi.

CİNAYETİN ARKASINDA CİA Mİ VAR?

Star’da yer alan bir habere göre; 4 senedir İgor Seçin’in yardımcılığını yapan Oleg Erovinkin, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin göreve geldikten sonra kendi etrafındaki şirketlerin yönetimi için atadığı başkan yardımcılarından bir tanesiydi. Bu cinayetin doğrudan Putin’e verilen bir mesaj olduğu ve arkasında da CİA olduğu düşünülüyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top