DÜNYA

Rusya’nın Fırlattığı Füze Geri Çakıldı!

Rusya’nın fırlattığı füzenin yere çakılması büyük olay yarattı.

Suriye’deki Şam rejimine destek vermek için savaş gemilerini Akdeniz’e gönderen ve NATO ile neredeyse silahlanma yarışına giren Rusya, füze denemesi ile adeta bir skandala imza attı.

FIRLATILAN FÜZE YERE ÇAKILDI

Hazar Denizi’ne yakın bir noktada bulunan  Ashuluk’taki platformdan fırlatılan S-300 adlı füze, birkaç yüz metre yükseldikten sonra bir anda durdu. Yükselişin durmasıyla beraber geri düşmeye başlayan dev füze, fırlatıldığı rampaya çakıldı ve alev aldı.

GÖRÜNTÜLEYEN KİŞİ PANİK YAŞADI

Olay sırasında füzeyi görüntüleyen kişi büyük bir panik yaşadı ve düşme anını çekemedi. Şam rejiminin en büyük koruyucusu olan Rusya, elindeki uçak gemisini ve nükleer füzelerle yüklü savaş gemisini bu yıl içerisinde Akdeniz’e gönderdi. Suriye’de kalıcı üs kuran Moskova yönetimi, S-300 füzeleri de yerleştirdi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top