GÜNDEM

Rus Elçiyi Öldüren Saldırgan Neden Sağ Yakalanmadı?

Rus büyükelçiyi silahla öldüren saldırganın sağ olarak ele geçirilmemesinin nedeninin Rus elçinin acil bir şekilde hastaneye yetiştirilmek istenmesi olduğu belirtildi.

Ankara’da dün akşam saatlerinde gerçekleşen ve tüm dünyanın dehşete düşüren Rus elçi saldırısı sonrasında akıllara gelen sorulardan bir tanesi de, saldırıyı gerçekleştiren polis memuru Mert Altıntaş’ın neden sağ yakalanmadığı oldu. Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiler doğrultusunda ise yakın mesafeden kurşun yiyen elçinin yaralı olduğu ve kan kaybettiği, saldırganın da elinde silah olduğu ve olay yerinden ayrılmadığı yönünde oldu.

YARALI ELÇİYE MÜDAHALE ETMEK İÇİN

Ankara’daki Rus büyükelçi Andrey Karlov’a anında müdahale edilebilmesi için saldırganın etkisiz hale getirildiği belirtildi. Kurşun yaraları nedeniyle çok fazla kan kaybeden Karlov’un  kısa sürede hastaneye kaldırılması gerektiği belirtildi.

“BENİM BURADAN ÖLÜM ÇIKAR”

Saldırgan polis memuru Mert Altıntaş’ın  “Benim buradan ancak ölüm çıkar” diye bağırdığı öğrenildi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top