GÜNDEM

Rus Büyükelçisine Suikast

Rusya’nın Ankara büyükelçisi Andrey Karlov, Ankara’da katıldığı bir sergide suikasta uğradı.

Andrey Karlov

Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan büyükelçinin durumu ağır. Saldırı Ankara Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde bulunan bir resim sergisi açılışında gerçekleşti.

Rus haber ajansı Sputnik’in verdiği bilgilere göre; 25 yaşlarında takım elbise giyen saldırgan, polis kimliğiyle koruma olarak içeri girmiş ve Büyükelçi Karlov’un konuşması esnasında 1 el ateş ettiği ve ardından diğer misafirleri dışarı çıkardıktan sonra 3-4 el daha ateş ettiği bilgisi alındı. Sputnik, saldırının radikal islamcı bir terörist tarafından gerçekleştiğini duyurdu.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top