GÜNDEM

Reina Saldırganının Evinde Bulunan Iraklının Sırrı Çözüldü

Reina saldırganın yakalandığı evde bulunan Iraklının kim olduğu ortaya çıktı.

Yılbaşı gecesi Reina gece kulübünde 39 kişiyi katleden terörist Masharipov, geçtiğimiz gece düzenlenen efsanevi bir operasyonla yakalandı. Saldırganla birlikte biri Iraklı erkek ve 3 kadın da gözaltına alındı. Teröristin yakalandığı ev de çok konuşuldu.

750 TL’YE KİRALANDI

Reina saldırganının yakalandığı dairenin 15 Ağustos 2016’da 6 aylığına aylık olarak 750 TL’den kiralandığı ortaya çıktı.

FOTOĞRAFTAKİ TERÖRİST EVİ KİRALAMIŞ

reina saldırganı ile ilgili görsel sonucu

Ev sahibinin de yabancı uyruklu olduğu tespit edildi. Dairenin sahibi olan Nurullah Zaki Haser evin kiralanması için Esenyurt’ta yer alan bir inşaat firmasına anahtar bırakmıştı. Firma da evi 1500 TL depozito, 750 TL peşinat ve aylık 750 TL karşılığında 6 aylığına Ali Jameel Mohammed’e kiraladı. Site yönetimine de bir kontrat teslim edildi. Site tarafından kiracılara elektronik giriş kartı verildi.

Bahsedilen Iraklı teröristin, operasyondaki görüntülerde polisler tarafından kafasına basılan terörist olduğu belirtildi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top