GÜNDEM

Reina Saldırganının Ailesi Gözaltına Alındı!

Reina saldırganının ailesinin polisler tarafından gözaltına alındığı belirtildi.

Reina adlı gece kulübüne düzenlenen korkunç terör saldırısının ardından teröristin kimliği belirlendi. Uygur Türkü olduğu iddia edilen teröristin Kasım 2016 senesinde ailesiyle beraber Konya’ya geldiği öğrenildi.

SALDIRGANIN AİLESİ GÖZALTINA ALINDI

Teröristin dikkat çekmemek için eşi ve 2 çocuğunu da yanında getirdiği belirtildi. Kimliği henüz açıklanmayan teröristin ailesinin gözaltına alındığı tespit edildi.

ASKERİ MALZEME KULLANMIŞ

İstanbul polisi, teröristi yakalamak için her yerde arama başlatırken, saldırganın nasıl şarjör değiştirdiği ortaya çıktı. Saldırıda kurtulan bir barmen o anlar hakkında  “Terörist, şarjöründe mermi bittikten sonra şarjör değiştirme sırasında bir şey atıyor, sonra bu ortalığı aydınlatıyordu. En az 3 kere bundan attı” dedi.

ÖZEL BİRLİKLER OPERASYONDA KULLANILIYOR

Barmen’in ifadesine göre teröristin şarjör değiştirme sırasında kullandığı askeri malzemenin; hedef kitleyi şaşırtmak ve keskin aydınlığın arkasında kalarak hedefi çok daha iyi görmeyi sağlamak amacıyla kullanılan bir askeri malzeme olduğu belirtildi. Bu askeri malzemenin özel birliklerin operasyon sırasında kullanıldığı söylendi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top