GÜNDEM

Reina Saldırganı, Korkunç Katliam İçin 150 Bin Dolar Almış!

Reina saldırganı, korkunç katliamı 150 bin dolar için yapmış.

Reina katliamı ile ilgili korkunç detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Güvenlik güçlerinin tespitlerine göre Reina saldırganı, terör saldırısını üstlenen DEAŞ’ın eylem tarzıyla hiç uyuşmayacak bir biçimde saldırıyı ideolojik sebeplerden dolayı değil maddi sebeplerden dolayı gerçekleştirmiş.

PENDİK’E GETİRMİŞLER

Emniyet güçlerinin tespitlerine göre saldırı ile ilgili olarak gözaltına alınan B.A. ifadesinde fail Ebu Muhammed Horasani adlı şahsın karısı F. A.’yı 2 Ocak 2017 günü saat 03.00 sıralarında Esenyurt’tan alarak Pendik’te bulunan evine götürdüğünü açıkladı. Bu adrese düzenlenen operasyonda ise bir kişi yakalandı. Yakalanan şahıs ile yapılan görüşmelerde saldırganın karısının Pendik Kavakpınar’da bir adrese götürüldüğü belirtildi.

150 BİN DOLAR BULUNDU

5 Ocak 2017 gününde Silivri’deki bir adreste saldırgana ait olduğu belirlenen 150 bin ABD doları bulundu. Bu paranın ise yaptığı katliam karşılığında saldırgana verilecek para olduğu öğrenildi. İstanbul polisinin yakın takibi sebebiyle kendisine ulaştırılamadığı tespit edildi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top