GÜNDEM

Reina Saldırganı Diye Dövülen Adam Kim Çıktı?

İstanbul Pendik’te Reina saldırganı sanılarak dövülen vatandaş masum çıktı.

İstanbul Pendik’te Reina saldırganı diye tekme tokat dövülen adamın kim olduğu ortaya çıktı.

TEKME TOKAT DÖVDÜLER

Pendik Kaynarca Mahallesi Kemalpaşa Caddesi’nde saat 13:00 sıralarında meydana gelen olayda, iddialara göre Reina’ya silahlı saldırıda bulunan terörist benzeyen bir kişi caddede yürürken, çevredekiler tarafından fark edildi.

Bazı insanların kendisini takip ettiğini anlayan şahıs panik yaparak kaçmaya başlayınca çevredekiler tarafından çembere alındı. Yaşanan bu kargaşada Reina saldırganı sanılan kişi vatandaşlar tarafından tekme tokat dövüldü.

İNCELENMEK İÇİN KARAKOLA GÖTÜRÜLDÜ

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, darp edilen kişiyi polis aracına bindirerek karakola götürdü. Burada incelenen K.M isimli kişinin Reina saldırısını gerçekleştiren terörist olmadığı tespit edildi. İncelemelerde Türkmenistan uyruklu K.M’nin pasaportundaki vize süresinin de dolduğu belirlendi.

SINIR DIŞI EDİLECEK

K.M adlı şahıs, incelemelerin ardından vize süresinin dolmasından dolayı sınır dışı edilmek üzere Yabancılar Şube Müdürlüğü’ne gönderildi.

Olayın meydana geldiği caddede bulunanlar ise dayak yiyen kişiyi Reina saldırganı sandıkları için dövdüklerini söylediler.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top