GÜNDEM

Reina Katliamını Yapana Kadın Ödülü Verilmiş!

Yılbaşı gecesi Reina’yı kana bulayan saldırgana DEAŞ tarafından kadın ödülü gönderildi.

Reina’yı kana bulayan cani terörist Abdulkadir Masharipov’un başka bir hücreye teslim ettiği 4 yaşındaki oğlunun 2 kurye tarafından başka bir adrese götürüldüğü anlaşıldı.

2 KURYE ARANIYOR

Güvenlik güçleri, bahsi geçen kuryelerin izini sürüyor. Zanlının ise polisteki sorgusunda sık sık oğlunu sorduğu öğrenildi. Oğlunu teslim ettiği hücre evinin adresini de polislere verdi. Ancak polisin yaptığı baskında evin çoktan boşaltıldığı görüldü. Polis, teröristin oğlunu ve onu teslim alan 2 kuryeyi arıyor.

“KADINLAR ÖDÜLDÜ”

İstanbul Terörle Mücadele ekiplerinin İstanbul Esenyurt’ta saldırganı ele geçirdiği operasyon hakkında birçok bilgi netleşmeye başladı. Yapılan operasyonda evde bulunan Iraklı erkek militan, Senegal uyruklu Dina A. ve Somali uyruklu Aysha M. ve Mısır uyruklu Tene Trare isimli kadınlar da gözaltına alındı.

DEAŞ’a katılmak için Türkiye’ye gelen örgüt hücre evinde tutulan kadınların, yılbaşı gecesi Reina’da 30 kişiyi katleden saldırgana DEAŞ tarafından ödül olarak gönderildiği öğrenildi.

Terörist Masharipov’un DEAŞ tarafından gönderilen 3 kadın arasından Senegal uyruklu Dina A.’yı seçtiği ve dini nikah kıyarak evlendiği öğrenildi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top