Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Power Rangers Mobil Oyunu Geliyor!

Power Rangers Mobil Oyunu Geliyor!

Power Rangers, yeni filmi ile beraber yeni mobil oyunu ile de geliyor.

Amerika eğlence sektöründe en popüler süper kahraman hikayelerinden biri olan Power Rangers, yaklaşık olarak 1 ay kadar sonra yeni filmi ile vizyona girecek. Bununla beraber yeni mobil oyunu ile de sevenleri ile buluşacak.

Power Ranger: Legacy Wars ismini taşıyan oyun için bir teaser yayınlandı. Oyunun çıkış tarihi olarak ise Mart 2017 işaret edildi. Bu oyun hem Android hem de İOS platformlarında beraber yayınlanacak. Ayrıca bu oyunun ücretsiz olarak piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

Power Rangers: Legacy Wars, çok oyunculu dövüş oyunu olacak ve aynı zamanda filmdeki karakterlerin yeni versiyonlarını da bünyesinde barındıracak.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top