GÜNDEM

Patlamaları O Örgüt Üstlendi

İstanbul’da dün akşam gerçekleşen ve 38 kişinin hayatını kaybedip 166 kişinin yaralanmasına neden olan hain terör saldırısını üstlenen örgüt belli oldu.

TAK Üstlendi!

Beşiktaş’ta gerçekleşen ve geceyi kan gölüne çeviren terör saldırısında yetkililer terör örgütü PKK’yı işaret etmişti. Bu akşam saatlerinde Reuters haber ajansına düşen bilgi sonunda saldırıları PKK’nın uzantılarından olan TAK örgütünün üstlendiği belirtildi.

PKK’nın uzantısı olan TAK, özellikle büyükşehirlerde gerçekleşen bombalı saldırıları üstlenerek dikkat çekmişti. Saldırılarda bir canlı bombanın olduğu ve bir de bomba yüklü aracın patlatıldığı bilgisi de kesinleşti.

Saldırılar sonrasında yaralanan vatandaşların tedavisine devam ediliyor. Sağlık Bakanlığı tarafından acil kan ihtiyacı bulunmadığı bilgisi de aktarılıyor. Kimlik belirleme çalışmasında da artık sona gelinmiş durumda.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top