GÜNDEM

Patlamada Bilanço Ağırlaşıyor!

İstanbul’da düzenlenen bombalı saldırı ile ilgili son olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklama yaptı.

Şehit ve Yaralılarımız Var!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan patlama sonrasında şu açıklamayı yaptı:

‘Örgütün adının hiçbir önemi yok. Canilerin peşini asla bırakmayacağız. Saldırıda maalesef ki şehit ve yaralılarımız var. Terörün en çirkin yüzünü bir kez daha gördük. Tüm terör örgütleri aynı amaç için saldırıyorlar ama terör asla amacına ulaşamayacaktır.’

Reuters: 13 Ölü Var!

İstanbul’da gerçekleşen saldırı dünya basınında da geniş yer buldur. Reuters Haber Ajansı güvenlik kaynaklarına dayandırdığı bilgiye göre, ilk belirlemelerde 13 kişinin hayatını kaybettiği ve 100’e yakın yaralı olduğunu bildirdi.

Saldırı ile ilgili resmi olarak net bir bilgi verilmezken yaralıların hastanelerde tedavi edildiği söylendi. Ayrıca saldırının birinin canlı bomba olacağı da belirtildi.

Şehit ve Yaralı Sayısı Netleşti

Valilikten yapılan açıklamalarda patlama sonrasında şehit sayısının 29 olduğu ve yaralı sayısının ise 166 olduğu bilgisi verildi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top