GÜNDEM

Parti Liderlerinden Çankaya’da Terör Zirvesi!

3 parti lideri Beşiktaş’ta gerçekleşen terör saldırını ele almak için biraraya geldi.

AKP Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, terör saldırılarını ele almak üzere Çankaya Köşkü’nde bir araya geldi. Saat 10:30’da başlayan görüşme basına kapalı olarak gerçekleştiriliyor.

3 PARTİDEN ORTAK BİLDİRİ YAYINLANDI

İstanbul Beşiktaş’da gerçekleşen terör saldırısının ardından 3 parti TBMM’de ortak bir bildiri yayınlamıştı. Saldırının tüm boyutlarının ele alınacağı görüşme hakkında bir açıklamanın yapılıp yapılmayacağı ise henüz belli değil. Görüşmelerin ardından Başbakan Binali Yıldırım ve MHP Lideri Bahçeli’nin kurmaylarıyla beraber değerlendirme yapması planlanıyor. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ise saldırının olduğu noktaya karanfil bırakmak üzere harekete geçecek.

114 GÜN SONRA BULUŞMA

3 lider en son 15 Temmuz darbe girişiminin ardından 22 Ağustos tarihinde biraraya gelmişti. Liderler 114 gün sonra yeniden biraraya geldi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top