MAGAZİN

Özcan Deniz, 19’luk Fındık Kurdu İle Aşk Yaşıyor!

Özcan Deniz, filminde beraber rol aldığı 19 yaşındaki Afra Saraçoğlu ile aşk mı yaşıyor?

Özcan Deniz’in başrolünü Nurgül Yeşilçay ile paylaştığı “İkinci Şans” adlı filmi, Cuma günü vizyona giriyor.

Star TV ekranlarında yayınlanan Duymayan Kalmasın adlı programda verilen haberlere göre, İkinci Şans filminde hem senarist, hem yönetmen hem de oyuncu başrol oyuncusu olarak görev alan Özcan Deniz’in çekimler sırasında “fındık kurdu” diye hitap ettiği genç oyuncu Afra Saraçoğlu ile yakınlaştığı söylendi.

“YOLUN AÇIK OLSUN, HEP YANINDAYIM”

Özcan Deniz, kendisine kalp emojisi ile beraber hocam diyerek hitap eden Afra Saraçoğlu’nun bu paylaşımına karşılıksız kalmadı. Deniz, “Sen de olmasan ben napabilirdim. Yolun açık, hep yanındayım” yorumunu yaptı.

BUSE NARCI İLE AYRILMIŞTI

Bu samimi yorum, Deniz’in takipçilerinin gözünden kaçmadı. Özcan Deniz, son olarak İkinci Şans filminde kısa bir rol verdiği kendisinden 23 yaş küçük Buse Narcı ile aşk yaşamış ancak bu ilişki olaylı bir şekilde bitmişti.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top