MAGAZİN

Oyuncu Pelin Öztekin Eridikçe Eriyor!

Pelin Öztekin, yaptığı son paylaşımla günden güne eridiğini bir kez daha gösterdi.

Geçirdiği mide ameliyatının ardından 70 kilo birden veren oyuncu Pelin Öztekin, spor ile beraber daha fit bir vücuda kavuşmaya çalışıyor. Son paylaştığı fotoğrafla ise sürekli olarak kilo verdiğini gözler önüne seriyor.

70 kilo vermesinin ardından instagram hesabından spor yaptığı zamanlara ait bolca paylaşımlarda bulunuyor. Son paylaşım ile Öztekin’in daha da zayıfladığı görülüyor.

HERKES ŞAŞKIN

Ünlü oyuncunun bu değişimi gören herkesi şaşkına uğratıyor. Kilo vermesinin ardından düşmanlarını çatlatırcasına yaptığı paylaşımlara bir yenisini daha ekleyen Pelin Öztekin, düzgün fiziğiyle dikkat çekiyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top