Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/haberrac/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1879
Otomobilde Cinsel İlişki Hayatına Mal Oldu

Otomobilde Cinsel İlişki Hayatına Mal Oldu

Edirne’de 65 yaşındaki bir adam, 46 yaşındaki kadın arkadaşıyla otomobilin içerisinde cinsel ilişkiye girerken, kalp krizi geçirerek öldü.

Edirne’de 65 yaşında evli ve 2 çocuk babası olan adam, 46 yaşındaki kadın arkadaşı T.O ile cinsel ilişkiye girdiği sırada kalp krizi geçirdi ve öldü. Ailesinin kayıp ihbarının ardından 3 gün sonra ölü olarak bulunan yaşlı adamı jandarma ekipleri buldu. Kadın arkadaşı T.O’nun ise paniğe kapılıp olay yerinden kaçtığı belirtildi.

KADIN PANİĞE KAPILDI

Edirne’de oturan K.M, Pazar günü otomobiline kadın arkadaşı T.O’yu aldı ve kent merkezinden uzaklaştılar. Kadın arkadaşıyla otomobilde cinsel ilişkiye girerken kalp krizi geçiren adam orada can verdi. Paniğe kapılan T.O ise yaya olarak kent merkezine döndü ve kimseye haber vermedi. Ailesi eve gelmeyen ve telefonlara da cevap vermeyen adamı merak edip polise kayıp ihbarında bulundu. Arama çalışmalarına jandarma da katıldı.

OTOMOBİLİNDE ÖLÜ BULUNDU

Kent merkezine kayın köylerde arama yapan jandarmalar, K.M’yi Yolüstü Köyü yakınlarında otomobilin içerisinde ölü olarak buldu. İncelemeye alınan cesedin ölüm nedeninin kalp krizi olduğu anlaşıldı.

KADIN GÖZALTINA ALINDI

Yapılan incelemeler sonucunda K.M’nin en son görüştüğü kişinin kadın arkadaşı T.O olduğu ortaya çıktı. Güvenlik güçleri kadını gözaltına aldılar. Otomobilde cinsel ilişkiye girdikleri sırada kalp krizi geçirip öldüğünü söyleyen kadın, korktuğu için kaçtığını söyledi. Kadın, jandarmadaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top