MAGAZİN

Orhan Ölmez, Komşuları Tarafından Bıçaklandı!

Ünlü sanatçı Orhan Ölmez, komşuları tarafından bıçaklı saldırıya uğradı.

İstanbul Halkalı’da bulunan bir sitede ikamet eden ünlü sanatçı, Orhan Ölmez, daha önce birkaç kez gürültü çıkaran komşuları ile binanın girişinde karşılaştı. Alkollü olduğu öğrenilen komşularına bu gürültülerden dolayı  ‘Eğer taşınıyorsanız yardımcı olayım’ diyen Ölmez bu lafının ardından binadan çıktı.

OTOPARKA KADAR TAKİP ETTİLER

Orhan Ölmez’in söylediklerine sinirlenen komşuları, sanatçıyı otoparka kadar takip ettiler. Otomobiline binen sanatçının yanına gelen 4 kişi, araca binip kontak anahtarını çıkardılar.

DARP ETTİLER, 5 YERİNDEN BIÇAKLADILAR

Orhan Ölmez’i boğazını sıkan saldırganlar, sanatçıyı 5 yerinden bıçakladı. Ölmez, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı ve polis ekipleri de saldırganların yakalanması için çalışma başlattı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top