ASAYİŞ

Ordu’da 2,5 Yaşındaki Çocuğu Tekme Tokat Dövdü!

Ordu’da bir restoranda sevgilisinin 2,5 yaşındaki oğlunu feci şekilde döven adamın ifadesi hayrete düşürdü.

Ordu’nun Gülyalı ilçesinde sevgilisi olduğu söylenen kadının önceki eşinden olan 2,5 yaşındaki oğlu Ç.B.A’yı restoranın içerisinde feci şekilde döven Şükrü Uyar, bu görüntüler nedeniyle tutuklanmıştı. Vahşi adam, verdiği ifadesinde garsona kızdığı için çocuğu dövdüğünü iddia etti.

VAHŞİ ADAM SAĞLIK KURUMUNDA ÇALIŞIYOR

Bir sağlık kurumunda çalıştığı öğrenilen Şükrü Uyar, yaklaşık iki hafta önce sevgilisi ile gittiği restoranda, genç kadının 2,5 yaşındaki oğlunu oyun salonunda feci şekilde dövmüştü. Güvenlik kamerası görüntülerine yansıyan olayla ilgili çocuğun annesi şikayette bulunmuş ve Şükrü Uyar gözaltına alınmıştı.

ÖNCE SERBEST BIRAKILDI

Birkaç gün sonra denetimli serbestlikle tahliye edilen Şükrü Uyar, savcının itirazı üzerine yeniden tutuklandı. Uyar’ın verdiği ifadede, bir anlık öfke sonucunda garsona kızdığını ve çocuğu bu yüzden dövdüğünü söyledi. Yetkililer ise çocuğa psikolojik destek verilmesi gerektiğini belirtti.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top