ASAYİŞ

Okmeydanı’nda Şüpheli Paket Panik Yarattı!

Okmeydanı’na bırakılan şüpheli paket ve pankart nedeniyle cadde trafiğe kapatıldı ve çevrede geniş güvenlik önlemleri alındı.

İstanbul Okmeydanı’nda Darülaceze Caddesi üzerindeki refüjlerdeki korkuluklara asılı olan pankart ve bırakılan şüpheli pankart çevrede panik yarattı. Kısa sürede cadde çift yönlü olarak araç ve yaya trafiğine kapatıldı.

PAKETİN İÇİNDEN SIVI SABUN ÇIKTI

Darülaceze Caddesi’nde korkuluklara asılı olarak bırakılan pankart ve şüpheli paket çevrede kısa süreli panik yarattı. İhbar edilmesinin ardından polis çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Bomba imha uzmanlarının kontrolllü olarak patlattığı bomba süsü verilmiş paketin içerisinden 5 litrelik sıvı sabun çıktı.

AMBULANS TERS YÖNDEN GÖNDERİLDİ

Olay sırasında trafikte kalan bir ambulans, ters yöne alındı ve yoluna devam etmesi sağlandı. Paket ve pankartın alınmasından sonra 1 saat boyunca yaya ve araç trafiği yeniden açıldı. Bu olayı çevrede toplananlar cep telefonları ile görüntülediler.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top