GÜNDEM

Nusret Gökçe’nin Mobil Oyunu Çıktı!

Dünya genelinde fenomen haline gelmiş Nusret Gökçe’nin mobil oyunu çıktı.

Dünya genelinde bir anda fenomen haline gelen Nusret Gökçe ve #saltbae hashtagi ile yayılan bu akım, çığ gibi büyümeye devam ediyor. Nusret’in herkes tarafından taklit edilen farklı tuz dökme hareketi, dünya genelinde takip ediliyor. Bu popülarite de beraberinde Nusret Gökçe’nin mobil oyununu getirdi.

Şu anda yalnızca İOS platformlarında bulunan oyunun adı Salt Chef. Oyunun amacı ise eti yakmadan pişirmeye çalışmak. Bu görevi başarı ile tamamlayanlar ise eti tuzlama işlemini Nusret Gökçe’nin hareketi ile yapabiliyorlar. İOS 7 ve üstü sürümleri destekleyen oyun, İphone dışında İpad ve İpod Touch üzerinden de oynanabiliyor.

1485775987_screen696x696.jpeg

Şu anda Türkçe dil seçeneği olmayan oyunda İngilizce dışında Fransızca, Japonca ve Çince diller yer alıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberra, Gündeme ait öne çıkan gelişmeleri paylaşmak amacıyla hizmet veren bir haber sitesidir.

Site üzerindeki tüm materyaller ajans ve diğer haber kaynaklarıyla birlikte haberra tarafından üretilmekte olup, kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.

YASAL UYARI

Haberra.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı olarak yayı yapmaktadır. Medya sayfalarımızda bulunan ve görsel kaynaklardan derlenen haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

BİZE ULAŞIN

Adres: FSM Cad. Beşler Plaza No: 38 B Blok Kat: 6/8 Kavacık/Beykoz – İstanbul - Turkey

Telefon: +90 216 693 11 01

E-posta: info@haberra.com

Copyright © 2017 Haberra... Günün Öne Çıkan Haberleri

To Top